Справні люди

Справные люди

«Справні люди» — соціально-культурний фотопроект, розпочатий активісткою київського осередку ГО «Справа» Надією Мірошник з метою дослідження українського способу життя та популяризації підходу до справи активних і творчих людей з усіх кутків країни.

Чи існує Ukrainian Lifestyle? Як він змінюється зараз? Які нові риси життя формуються у наш час? Люди і їхня справа, люди і їхня робота в усіх містах і селах України, енергія творчої праці, низова приватна ініціатива — усі ці теми проект, який відбувається одночасно в онлайн- і офлайн-форматі, покликаний розкрити через фотографії.

Задачі проекту

1. Познайомити мешканців України один з одним за допомогою фотографічних пересувних виставок  «Справні люди» і сайту проекту. Показати вправних, хазяйновитих, працьовитих людей усіх областей країни.

2. Зібрати базу справ й ідей, що створюють економічну самостійність людини. Показати, як вони втілені у невеликих містах і селах.

3. Зібрати фотографії професіоналів України всіх національностей. Створити галерею образів українського народу у роботі.

Як долучитися до проекту?

Ви можете взяти участь у проекті як фотограф і запропонувати свої роботи для фотогалереї справних людей. Правила подання фотографій буде опубліковано на сайті проекту.

Незалежно від того, чи перебуваєте ви у дружніх стосунках з фотоапаратом, ви маєте можливість взяти участь у житті проекту на офіційній сторінці у Facebook і ознайомитися з підборкою фоторобіт для пересувних виставок на сайті проекту.

Крім того, «Справним людям» потрібні відомості про потенційних героїв проекту та пропозиції щодо проведення виставок від зацікавлених міст та сіл. Надзвичайно актуальна також фінансова підтримка та допомога у розробці сайту.

Контакти:

Сторінка проекту у Facebook

Керівник проекту — Надія Мірошник

E-mail:

Новини проекту: 

Перша виставка проекту «Справні люди» відбудеться на Івано-Франківщині

20 вересня у м. Бурштин Івано-Франківської області за підтримки місцевої некомерційної організацї АМЕР стартує  соціально-культурний проект активістки ГО «Справа» Надії Мірошник «Справні люди». Перша пересувна фотовиставка проекту, присвяченого активним і працьовитим українцям та їх стилю життя, відбудеться у рамках святкування Дня міста Бурштина. Дізнатися більше про Перша виставка проекту «Справні люди» відбудеться на Івано-Франківщині

«Справні люди»: перша виставка і нові обличчя

20 вересня у БК «Прометей» міста Бурштин Івано-Франківської області відбулася перша виставка фотопроекту «Справні люди», який очолює Надія Мірошник з київського осередку ГО «Справа». 31 роботу з описом розмістили на стендах під час святкування Дня міста. Виставку присвячено життю малого і середнього бізнесу української глибинки. Дізнатися більше про «Справні люди»: перша виставка і нові обличчя

«Справні люди» їдуть в Одеську область: друга фотовиставка проекту

У неділю, 27 грудня 2015 року, у Красних Окнах Одеської області відбудеться друга пересувна виставка фотопроекту «Справні люди», який веде активістка київського осередку ГО «Справа» Надія Мірошник. Виставка охопить загалом 37 сюжетів. Дізнатися більше про «Справні люди» їдуть в Одеську область: друга фотовиставка проекту

2 метаморфози ландшафту у проекті «Справні люди»

Зміна довколишнього простору здорової людини стала новою темою фотопроекту учасниці ГО «Справа» Надії Мірошник. В активі проекту вже дві пересувні фотовиставки і  нові герої з Києва та регіонів. Дізнатися більше про 2 метаморфози ландшафту у проекті «Справні люди»