Цивільна спеціальність для бійця

Цивільна спеціальність для бійця

Увага!

Львів – прокидайся! Двоє небайдужих програмістів взялися за «Справу».

У двох хлопців зі Львова Івана та Володимира виникла ідея – навчити програмувати бійців, які повернулися з АТО. Але ідея – це тільки початок. Задля її реалізації хлопці розробили спеціальну програму, що дозволить бійцям, що повернулися з АТО, «з нуля» ввійти у спеціальність, знайшли приміщення та технічне забезпечення для проведення курсів, домовилися із знайомими ІТ-компаніями про можливість технічної співбесіди для бійців, які пройдуть курси.

У чому суть і сіль ідеї – є приміщення у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, є команда ініціативних хлопців-програмістів, які згодні безкоштовно виділяти близько 2-х годин на тиждень і приходити у це приміщення. В аудиторії буде проектор, листки, ручки, комп’ютери, вихід у мережу Інтернет і концентрація бажання. Далі протягом двох місяців раз на тиждень бійці, які повернулися з АТО, зможуть отримувати практичні знання з front-endу та java script. Чому саме такі знання необхідні бійцям АТО? А тому що це найнижча точка входу у спеціальність (найлегше засвоювати матеріали і отримувати базові знання). Після закінчення курсів і здачі фінального завдання, яке хлопці розроблять індивідуально для кожного, студенти курсів зможуть отримати сертифікат, щодо проходження курсів, а також можливість пройти технічну співбесіду в ІТ-компанії.

Отже, якщо ви знаєте бійців зі Львова та Львівської області, які повернулися з АТО і мають бажання пробувати щось нове, то неодмінно порадьте їм заповнити гугл форму. За вказаним у формі телефоном з ними зв’яжуться активісти «Справи» і запросять на першу пробну лекцію.

Навчання безкоштовне. Студенти зможуть навчитися не тільки всіляким комп’ютерним хитрощам, а й здобути навички проджект-менеджменту та вміння працювати в команді. У зоні АТО всі працюють у команді для виконання спільних цілей та завдань, а це теж саме тільки у програмуванні. Завжди є старший групи, а є ті, хто прикриває тил. Розвідниками виступають тестувальники, а командиром групи – менеджер даного проекту. Тому не треба боятися, що чогось не вийде, це все те саме, що було до, просто ваші знання щодо програмування поглибляться. Перша група, яку набирають для навчання – це 10-15 осіб.

Новини проекту: 

Відбувся перший урок проекту «Цивільна спеціальність для бійця»

Проект «Цивільна спеціальність для бійця» розпочав свою роботу. 20 червня 2015 року у Львові відбулося перше заняття для бійців, які повернулися з зони АТО. Курс відвідали 6 бійців. Урок провів Володимир Лут — координатор львівського осередку ГО «Справа». Мета програми — дати бійцям путівку у нове життя: навчити їх азам програмування. Дізнатися більше про Відбувся перший урок проекту «Цивільна спеціальність для бійця»

Ветеранів АТО влаштують на роботу в IT-компанії

Проект «Цивільна специальність для бійца» продовжує свою роботу. Укладено домовленості з двома IT-компаніями, які по закінченні навчання візьмут до себе найкращих учнів. Дізнатися більше про Ветеранів АТО влаштують на роботу в IT-компанії

«Цивільна спеціальність для бійця» стає всеукраїнським проектом

Проект «Цивільна спеціальність для бійця», який покликаний допомогти отримати нову спеціальність у галузі IT бійцям АТО, які демобілізувалися, виходить на новий виток розвитку.  Дізнатися більше про «Цивільна спеціальність для бійця» стає всеукраїнським проектом