«Право на захист» – проект ГО «Справа». Він покликаний змінити Україну, шляхом надання громадянам права на носіння короткоствольної вогнепальної зброї та нове, точне та вивірене збройове законодавство, що базується на досвіді передових вільних і демократичних країн світу.
Для цього в рамках проекту «Справа» відкриває всеукраїнську роз'яснювально-пропагандистську кампанію з лібералізації обігу вогнепальної зброї шляхом прийняття нового законодавства.
Лібералізація в сфері обігу, носіння та зберігання вогнепальної зброї – це:
• право кожного з нас на самозахист;
• зниження рівня вуличної злочинності на 70-80% за кілька років;
• реальна рівність права на самозахист жінок і чоловіків;
• радикальне підвищення обороноздатності України;
• перемога над корупцією у сфері ліцензій на вогнепальну зброю.
Що заважає Україні прийняти таке ж законодавство з вогнепальної зброї, яке працює в розвинених країнах?
Неготовність суспільства. Широкі верстви суспільства бояться, що «ми не готові» (хоча Молдова, наприклад, виявилась готова), не знають аргументів на користь лібералізації у сфері зброї, мислять міфами та стереотипами, які насаджують посадовці МВС (які одержують на рік понад 10 млрд гривень корупційних доходів завдяки нинішньому статус-кво). Соціологія поки дає можливість Президенту України, МВС, депутатам Верховної Ради та іншим чудовим людям раз за разом блокувати прийняття закону про вогнепальну зброю.
Що ж робити?
Проводити масштабну роз'яснювальну кампанію та приносити в кожен дім (особисто, через ЗМІ, рекламу і так далі) факти того, яку колосальну користь принесе Україні збройова лібералізація. Коли про це будуть знати всі, включно з пенсіонерами, домогосподарками, робітниками і селянами, збройова лібералізація настане миттєво. Перша мета кампанії – прийняття «Закону про зброю» (так, в Україні поки немає ніякого закону про зброю) в редакції УАВЗ, з легалізацією короткоствольної вогнепальної зброї.
Що ви можете зробити в рамках проекту?
1. Взяти участь у кампанії особисто як агітатор, пропагандист, автор, активіст. Щоб приєднатися до кампанії, заповніть цю форму. Внесок у кампанію кожного учасника буде зарахований згідно з правилами ГО «Справа».
2. Пожертвувати гроші на проведення проекту. Донації йдуть на виробництво та друк агітматеріалів (стендів, листівок, журналів, плакатів, наклейок тощо), зовнішню рекламу, івенти та акції, роботу з медіа тощо. Щоб внести донацію, переведіть гроші за цими реквізитами. Якщо сума Вашої донації дорівнює чи перевищує 1200 грн, зайдіть на сайт магазину та оберіть собі унікальну футболку. Внесок у кампанію кожного донора буде врахований згідно з правилами ГО «Справа».
Що ще?
Проект «Право на захист» підтримує найбільше українське об'єднання власників вогнепальної зброї «Українська асоціація власніків зброї» (УАВЗ).
В рамках проекту «Право на зброю» кожен квартал проводяться пропагандистські кампанії з розрахунком на різні категорії населення. Кожен квартал оновлюються основні слогани, меседжі та концептуальна складова кампанії. Тому наші футболки, наклейки, банери та інший мерч мають надзвичайну колекційну цінність. Почніть збирати колекцію просто зараз і скоро ви зможете захистити себе та своїх близьких легальною вогнепальною зброєю.
Час для другої поправки – 3. Мені потрібен твій одяг і мотоцикл
Окей, джентльмени, завдяки вашим зусиллям, майже всю підготовчу роботу завершено, і ми вже можемо поступово починати, і це чудово. Ситуація виглядає таким чином. Дізнатися більше про Час для другої поправки – 3. Мені потрібен твій одяг і мотоцикл
Право на захист-2. Гасла кампанії
Отже, джентльмени. Спасибі всім, хто вже приєднався до кампанії «Право на захист», яку «Справа» відкрила минулого тижня спільно з «Українською асоціацією власників зброї». Дізнатися більше про Право на захист-2. Гасла кампанії