Програма
партії «Справа»

Місцеві вибори 2020 року мають стати початком нової ери управління країною. Втіливши нашу програму в ОТГ, місцевих та обласних радах, ми перейдемо до керування всією
Україною за нормальними європейськими принципами.

Кожен з тих, хто представляє партію «Справа» на виборах, є практиком.

Ми розуміємо закони, за якими працює сьогоднішній світ — і можемо передбачити, як він буде змінюватися.

Ми живемо в реальності, а не у веселих фантазіях. Тому ми здатні щодня приймати десятки важливих рішень — і нести за них відповідальність.

Ми готові будувати ідеальну державу!

Партія «Справа»
бачить ідеальну
Україну такою:

Розвиток і здоров'я - головні пріоритети!

Кожен громадянин країни, незалежно від місця проживання та соціального статусу, повинен мати можливість втілити свій внутрішній потенціал, стати затребуваним професіоналом або власником бізнесу.

А по закінченні свого трудового шляху — бути повністю забезпеченим і захищеним.

Кожному українцеві має бути гарантований абсолютний медичний і соціальний захист. Як показала пандемія 2020 року, наша медична система поки не здатна справлятися із серйозними викликами. Вона тримається лише на плечах самовідданих лікарів і фінансових можливостях самих пацієнтів.

Наша партія ініціює дві десятирічні програми: «СПРАВжній розвиток» та «СПРАВжній захист». Ми будемо направляти до 20% доходів місцевих та державного бюджетів на побудову такої системи розвитку і захисту, що буде орієнтуватися на стандарти країн Скандинавії — країн з найвищим рівнем щастя на Землі.

Кожне місто і село управляються професіоналами,
корупція карається нещадно!

Життя в наших великих мегаполісах і маленьких селищах досі помітно відстає за якістю і комфортом від наших найближчих європейських сусідів. Ми повинні радикально змінити систему управління. Так, щоб зруйновані дороги, неякісний громадський транспорт, старі комунікації і облізлі стіни будинків назавжди залишилися в минулому.

ЖКГ, транспортом, благоустроєм повинні керувати менеджери, з якими місцеві громади підписуватимуть контракти з чіткими показниками ефективності.

Корупція в цих сферах буде зведена до нуля пропорційним збільшенням кримінальної відповідальності — в залежності від посади. Чим вищий щабель займав корупціонер, який обкрадав громаду, тим суворіше покарання він повинен понести.

Держава має обслуговувати людей — а не люди державу!

Існування будь-якого органу влади, установи чи підприємства має бути зумовлене виключно необхідністю його послуг громадянам. А утримувати тих, хто просто за інерцією годується з наших рук, не має жодного практичного сенсу.

Разом з тим, ми впевнені: робота всіх фахівців, які чесно та ефективно працюють у бюджетних, соціальних установах, повинна оплачуватися не гірше, аніж оплачується аналогічна робота в комерційних організаціях.

Здорова економіка — засіб збагачення всіх, а не обраних!

Прозора, конкурентна економіка робить суспільство сильним і справедливим. Ми повинні покінчити зі спрутом державних монополій і олігархічного бізнесу, який десятиліттями отруює наше життя корупцією і злодійством. Ми не виступаємо проти великого бізнесу — але ми проти його зловживань. Для цього ми будемо просувати пакет антимонопольних законів, створених за зразком США.

Ні — зайвому втручанню в кишеню українців!
Так — податковим пільгам і програмам підтримки!

Наша вимога: радикальне зниження податкового навантаження на малий і середній бізнес для розвитку і залучення інвестицій в усі населені пункти країни — від столиці до депресивних регіонів.

Кожній людині, що бере відповідальність за свій добробут, свою сім'ю і свій колектив у сьогоднішніх складних умовах, держава повинна віддячити за сміливість та рішучість. Тому наша партія створить програми фінансової підтримки на місцевому і національному рівнях для усіх ініціативних людей — від ФОПів до великих новаторських компаній.

Нове десятиліття почалося зі страшних потрясінь.
Але ми віримо, що зможемо зробити його найефективнішим
періодом в історії України — за яким настане час постійного
розвитку та змін на краще.

Тепер за «Справу» беремося ми!

Приєднуйтеся!